روستای خلیل آباد
خاک من سرزمین عاطفه هاست 
قالب وبلاگ

 Image result for ‫دکتر عباس کلانتری‬‎

 دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، براساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، با صدور حکمی دکتر عباس کلانتری را به ریاست دانشگاه آیت الله العظمی حائری میبد منصوب کرد.
Image result for ‫دکتر عباس کلانتری‬‎
پیش از این دکتر کلانتری به عنوان سرپرست دانشگاه مشغول فعالیت بود که پس از تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزیر علوم حکم ریاست وی را صادر کرد.

دکتر کلانتری حدود شش سال است که سرپرستی دانشگاه میبد را برعهده دارد و طی این مدت، دانشکده الهیات میبد ابتدا به موسسه آموزش عالی و سپس به دانشگاه جامع ارتقاء یافت و سه مقطع دکتری در آن برگزار می‌شود.

دکترعباس کلانتری خلیل آباد متولد سال1347 و دارای مدرک تحصیلی دکترای فقه و مبانی حقوق اسلامی از دانشگاه فردوسی مشهد و دانشیار دانشگاه میبد می باشد.

وی متولد روستای خلیل آباد از توابع عقدا بوده و دوران ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان را در منطقه عقدا به پایان رساند و هر سه مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری را در دانشگاه فردوسی مشهد گذراند و از سال ۱۳۷۸ به عضویت هیئت علمی دانشگاه یزد، دانشکده الهیات میبد در آمد و از آن زمان تاکنون مسوولیتهای مختلفی از جمله  مدیریت امور دانشجویی دانشگاه یزد، ریاست مرکز آموزش عالی میبد، رییس دانشکده مستقل الهیات میبد و ریاست پیام نور استان یزد را در کارنامه خود دارد.

این انتخاب شایسته را به خدمت جناب آقای دکتر کلانتری و کلیه اهالی روستای خلیل آباد تبریک عرض می نماییم.


 

 
[ ۱۳٩٤/۳/٢٩ ] [ ٢:۳٢ ‎ق.ظ ] [ احمد نامداری/علی صالحی. ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

وبسایت شخصی در مورد روستای خلیل آباد سرزمین عاطفه ها مدیر مسئول ونویسنده: احمد نامداری طراح و برنامه ریز : علی صالحی عکاسان : ابراهیم کلانتری،میلاد حسین زاده،احمد نامداری ایمیل: namdari1990@yahoo.com
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
RSS Feed